Projekt bez tytułu (6)

Love is in the air!

Wszędzie już powoli robi się romantycznie i… czerwono, albo różowo! 😀 Lubisz Walentynki? Świętujesz ten dzień? Mam wrażenie, że czasami uczniowie jednak są coraz mniej podekscytowani miłosną tematyką na lekcji. Nie zawsze każdy lubi o tym mówić. Postanowiłam więc, że przygotuje dla uczniów coś, co ich zaciekawi i postawiłam na kody QR, które zawsze budzą wiele emocji, ponieważ nie wiadomo, co się pod nimi kryje. Jest to dobra opcja na rozgrzewkę lub przerywnik w lekcji.

Zeskanuj kod i spróbuj wymienić trzy… 😉

Aby pobrać zestaw kodów QR kliknij w serce!
Oprócz kodów (z poleceniem 'Name three…’) w tym wpisie znajdziesz jeszcze piękne cytaty o miłości, które przygotowałam z myślą o grupach dorosłych, ale też bardziej zaawansowanych uczniach, którym zależy głównie na komunikacji. Ciekawa jestem czy Twoi uczniowie lubią cytaty? Uważam, że jest to świetna baza do dalszej dyskusji.

Aby pobrać prezentację z cytatami, kliknij w serce!
Co więcej, z okazji Walentynek przygotowałam również 3 zestawy egzaminacyjne – dla ósmoklasistów, maturzystów oraz osób przygotowujących się do FCE. Valentine’s Day Exams Speaking Pack do nabycia w sklepie.

Valentine’s Day Exams Speaking Pack dostepny –> tutaj!

Mam nadzieję, że przydadzą Ci się moje materiały i chętnie dowiem się jakie masz pomysły na walentynkową lekcję ze swoimi uczniami. Daj znać w komentarzu 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *