wpis blog easter tło

Happy Easter!

I ponownie powrót do online. Co Wy na to? Planujecie przeprowadzić jakąś świąteczną lekcję? Jeśli nie mieliście tego w planach, to mam nadzieję, że uda mi się Was zachęcić materiałami, które dla Was przygotowałam! 🙂 A wszystko z myślą o lekcjach online.

Co powiesz na taboo? Albo kody QR? – często z nich korzystasz? Dzisiaj mam dla Ciebie kilka kart w formie prezentacji, które możesz wyświetlić podczas lekcji online. Zachęcam do podzielenia uczniów na grupy – element rywalizacji zawsze zachęca uczniów do aktywności!

Jeśli chcesz pobrać zestaw kodów QR oraz karty Taboo, kliknij w pisankę!

Oprócz tego zestawu, mam dla Ciebie jeszcze zestaw pięknych zdjęć, które uczniowie muszą opisać. Ale to nie wszystko – na zdjęciach umieściłam speech bubbles! Zadaniem uczniów jest uzupełnienie chmurek – to ćwiczenie wykorzystywałam już wiele razy z różnymi grupami wiekowymi i zawsze świetnie się sprawdza! Mega ubaw 😉

Podoba Ci się to ćwiczenie? Koniecznie daj znać w komentarzu! A jeśli chcesz pobrać prezentację „Speech Bubbles”, kliknij w pisankę!Zaglądnij również do sklepu, gdzie czeka Easter Exams Speaking Pack – zestaw trzech prezentacji, który uzupełni Twoją lekcję online (i nie tylko) 😉 znajdziesz tam pytania, obrazki do opisania, gry, słownictwo – wszystkie zadania rozwijające umiejętność mówienia.

Zestaw dostępny tutaj.

6 odpowiedzi

  1. Świetne rozwiązanie z taboo i kodami QR! 🙂 Speech bubbles już przetestowane! zarówno te jaki i te z wpisu XMAS… 🙂 Sprawdza się doskonale! bardzo polubiłam te ćwiczenie, zmusza do kreatywności, spontaniczności i przede wszystkim dobrej zabawy! :))

    1. Moi uczniowie też polubili „chmurki” 😀 sprawdzają się z różnymi grupami wiekowymi! 🙂

    1. Super! Nigdy nie wiadomo, co się pod nimi kryje, dlatego mysle, ze zawsze uczniowie są ciekawi i chętni

  2. Świetne! Tego mi było trzeba, bardzo dziękuję! Genialne pomysły i piękne, estetyczne wykonanie 🙂 Dziękuję 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *